Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láb, talp, sarokfájdalom,...

Láb, talp, sarokfájdalom, sarokcsont kinövés, sarkantyú betegség esetén mi a gyógymód?

Figyelt kérdés
Segít rajta, ha gördülő talpú cipőt veszek?
2017. okt. 7. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább masszírozó labdát vegyél, azt a hosszú tüskés fajtát és amilyen gyakran tudod vedd le a cipődet, tedd rá a talpadat és rálépve görgesd. Ez valóban használ (próbáltam) és pár századból megvan.
2017. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mint itt [link]
2017. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített egyfajta zselés talpbetét. Meg hogy a lábfejemet sokszor felfelé feszítem, tehát ami a spicc ellentéte.
2017. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Enyhe tulsulyom van,a valtozokorban vagyok.Regebben nem fajt a sarkam egy kis gyaloglastol.De most a bal labam sarkanal nagyon faj,ha sokat megyek.Erdekes,a jobb labamon nem..
2017. okt. 7. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem előbb a jobb sarkam kezdett el fájna, majd csodák csodája elmúlt, ezt betudtam a zselés cipőbetétnek, ámde most a bal sarkam fáj, igaz nem vészes, nyilván a torna, plusz betét miatt fájdogál csak kicsit. De ez fura, hogy a jobb oldalinál teljesen eltűnt, és most a balnál jött elő.
2017. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen zseles talpbetetet hasznalsz,hol vetted es mennyi volt?
2017. okt. 7. 14:31
 7/10 A kérdező kommentje:
En is vettem,egy ideig jo volt utana abban is fajt.
2017. okt. 7. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az. Én Angliában élek, de biztos vagyok benne, hogy otthon is lehet venni hasonlót. Meg ugye nem tudjuk itt az anyagi helyzetedet, lehet, hogy nem gond neked egy angliai nyaralás, végülis sok gazdag ember is van Mo.-on. Vagy az is lehet, neked is van Angliában élő rokonod, ismerősöd, aki tud neked hozni ilyet.

2017. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Válts cipőt! A sarkad magasabbra kerüljön, hogy az elülső talppárnákat érje a terhelés! Amikor nagyon fájt, étkezés után nonsteroid gyulladásgátlót szedtem 3 napig. Hosszú távon a fogyás a megoldás.
2017. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem lúdtalp okozta a sarkantyút. Többféle kezelést is kaptam, de végül ördögcsáklya krémtől múlt el a fájdalom. Emellett lúdtalpbetétet hordok, és igyekeztem keveset járni, kímélni a lábamat, amíg le nem húzódott a gyulladás. A krémmel naponta többször is bekentem, és kb. 1-1,5 hónap alatt szüntette meg a panaszaimat.
2018. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!