Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális hogy hörög a mellkaso...

Normális hogy hörög a mellkasom és a bal oldali tüdőm még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Agusztus 20 körül elkaptam egy Chlamydia hörghurutos köhögős betegséget. 2 hétig kelett szednem antibiotikumot (clacid). Majd 2 hét után jól éreztem magam és gyógyult nak is tekintett az orvosom viszint még akkor is éreztem erős kifújásnál ilyen hörgést a mellkasomnál ill. A bal oldalo tüdőm közepénél és ez még most is igaz. Néha még szokott feljönni váladék ill. Néha ugatósan köhögök. Elég makacs betegség volt. Ez normális? Idővel elmúlik? Novemberben kell visszamennem vérvételre hogy a baktérium teljesen kiürült a szervezetemből.



2017. okt. 10. 08:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem hogy sajnos ilyen időben jön elő az allergiám is. Talán ez is közrejátszhat?
2017. okt. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!