Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve érzem azt a furcsa, tompa fájdalmat a jobb alhasamnál, a vakbelem körül, amelyet átérzek a bal oldalamra is. Hasi UH, vérkép negatív lett. Nem tudom hogy mi ez, ma is pl tesiórán, intenzív futás során szabályosan szúró fájdalmam volt pont a vakbelem körül. Elmenjek a háziorvosomhoz, vagy ne? Étvágyam van, lázam/hőemelkedésem nincsen, hányingerem sincs.


18/F



2017. okt. 10. 15:27
 1/3 A kérdező kommentje:
De alapjáraton véve nem annyira fáj, ülés közben pl alig érzem, csak ha felállok/mozgok érzem ezt az enyhébb fájdalmat.
2017. okt. 10. 15:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladást vérkép és hasi ultrahang kimutatta volna, de ha 1 éve fáj a hasad, akkor mindenképpen utána kell járni, hogy mi okozza.
2017. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pista1979 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,akkor a doki azt mondta vakbélgyanus vagyok...vagyis elindult egy folyamat aminek a vége műtét.Előbb vagy utóbb...ez volt nekem 12 éves koromban ...persze a műtét 6 évre rá be is következett.Járj utánna...mert ha mozgásra fáj akkor nagyon meglehet hogy nem is a belekkel van bajussz hanem gerincprobléma....
2017. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!