Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákos vagyok?

Tüdőrákos vagyok?

Figyelt kérdés

(HÉTFŐN ORVOSHOZ MEGYEK csak, hogy addig ne izguljak annyira)


22 éves egyetemista vagyok. Egy darabig dohányoztam, de nem kell nagy mennyiségre gondolni. Csak bulikban. Most már 2 éve semmit kb.



A tünetek : 1 hónapja voltam megfázva akkor nagyon váladékozva köhögtem. Aztán ez elmúlt. Most a lényeg az, hogy a melkasomon érzek nagyon-nagyon enyhe nyomást. Mintha rajta lenne valami könnyű lap. Ha nem koncentrálok rá észre sem veszem. A légzésem nem nehéz, tudok fájdalom nélkül mély levegőt venni. Futás során sem kapkodom a levegőt. De néha ha mély levegőt veszek jön egy inger és akkor ilyen száraz szamárköhögésem van. Ha ezt kiköhögöm picit enyhül a nyomás. De alapból nagyon ritkán jön a köhögési inger. Meg néha fáj a lapockám alatt.


Adalék : július végén voltam munkaalkalmassági tüdőszűrőn ott mindent rendben találtak.


2017. okt. 12. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy tüdőrákos, viszont az sem normális, hogy ilyen félelmeid vannak. Azt keresd meg magadban mitől félsz ennyire.
2017. okt. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább asztmás vagy,azt nézesd meg.
2017. okt. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!