Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőrákos lehetek?

Ghghg kérdése:

Tüdőrákos lehetek?

Figyelt kérdés

3 éve dohányzom. Sokszor nehezen kaook levegőt úgy érzem hiába szívom nem telik meg a tüdőm.

Néha rekedt vagyok, néha köhögök olyankor jón váladék de színtelen.

Mondjuk durván rákfóbiás vagyok lehet hogy bebeszélem mert ha le vagyok foglalva akkor nem szokott ilyen lenni. Nem tudom

Ez lehet tüdőrák?

20/l


2016. dec. 23. 12:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és leszokás folyamatban
2016. dec. 23. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Színtelen váladék: allergia
2016. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmas vagy, sikerülni fog korán, s pokoli fájdalmak után elpatkolnod. Ha neked ez kell, akkor rajta.
2016. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

asztma.


Epp ideje abbahagyni. Es irany a doki.

2016. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Duenna ***** válasza:
Nem vagy tüdőrákos! A cigaretta fekete kátrányos, zsíros nikotinja lerakódik a tüdőben, ott eldugítja a kis apró hörgőket, ezért nem kapsz levegőt. Ez megterheli a szívedet is, mert a szív érrendszere sem kap megfelelő oxigént. A nagy dohányosok általában nem tüdőrákban halnak meg, hanem megfulladnak a nikotintól, ami az erekben és a tüdőben lerakódik. Igyekezz, minél hamarabb leszokni a cigiről, fél év-egy év alatt kitisztul a szervezeted.
2016. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden ember meghal egyszer, de van aki költ is rá. Húsz éves. Élvezet már nincs, csak a kín. Akkor rendben van, költsön rá ezután is.
2016. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindeképp leszokom, főleg mert 3-4 év múlvs kisbabát szeretnék
2016. dec. 23. 13:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :))
2016. dec. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!