Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy hónapja köhögöm föl a...

Már egy hónapja köhögöm föl a taknyomat, de az orrom nem folyik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha ettől a folyamatos köhögéstől elkezdek öklendezni, különösen étkezés után, amikor sajnos az étel is jön föl ilyenkor. Ilyen esetekben inkább lenyelem, mert nem akarom kihányni, amit megettem.


Mi ez, és hogyan tudnám leküzdeni?


2017. okt. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van, gyomortükrözéstől kezdve mindent kivizsgáltak és semmi. A reflux meg az átlagosnál érzékenyebb nyelő és légcső is hibás ebben. A doki savlekötőt írt fel, a köhögési ingert még a nyugtatók is segítik ha legalább félórával kaja előtt veszed be.
2017. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy a nyálkahártyám is meg van vastagodva és a wiki szerint napi 1 liter taknyot termelünk alapból aminek nagyrészét észrevétlenül lenyeljük. (az érzékenységem miatt sajnos én ezt is érzem)
2017. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!