Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fertőző kórházba küldtek...

Fertőző kórházba küldtek mennyi időre fogok bekerülni/lehet valami büntetés?

Figyelt kérdés

Üdv ! A tegnapi nap folyamán elmentem az orvosomhoz, mert hetek óta megy a hasam. Ő ezt nagyon komolyan vette, és azt mondta h lehetséges hogy bélférges vagyok, vagy valamilyen bélfertőzésem van, és beutalót írt egy fertőző kórházba . A kérdésem pedig az lenne, ha ott valamilyen bélférgességet / fertőzést diagnosztizálnak, akkor mennyi időre fognak bent tartani és lehet e úgymond "büntetési szankció" ...?

(Anyám már itt komplikált, hogy ha bélférges vagyok hónapokig bent fognak tartani, és neki is lehet h be kell mennie, befogja zárni a lakást az ANTSZ, neki is bekell majd feküdnie vizsgálatra, és mivel van kutyánk még meg is büntetnek minket .) Általában nem szoktam foglalkozni az ilyesmivel mert mindent túl reagál, de most ezekkel rám hozta a parát. ( Viszont a Doki csak azt mondta h jót akar nekem, mert ott 3-4 nap alatt kivizsgálnak, és nem kell hetekig orvoshoz rohangálnom ) Akinek van tapasztalata, bármilyen betegséggel kapcsolatba az kérem írja le ! Köszönöm !


2017. okt. 14. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még ilyen butaságot, hogy megbüntetnek, meg hogy hónapokra bent fognak......Ne félj, már az első nap, ha minden jól megy kiderül mi az oka a hasmenésednek. Nagyon valószínű, hogy valami fertőzés, vagy gyulladás lehet az ok.Nem hinném, hogy bélféreg. Székletminta, vérvétel, és mehet a kezelés. Dehogy kell hónapokat bent lenni! Kapsz gyógyszert, aztán szevasz... :-)
2017. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, eszembe jutott, hogy unokatestvérem pont így járt, hetek óta tartó hasmenés, fertőző osztály, stb. Első nap kiderült, hogy valami fertőző májbetegséget kapott, de ő sem volt bent egy hétnél tovább. Viszont komolyan kell venni, mert tényleg fertőz!
2017. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ :)
2017. okt. 14. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetnek meg, kivizsgálnak és kikezelnek. Lehet nem is olyan betegség amivel bent kell maradni a kórházban.
2017. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!