Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés?

Pajzsmirigy alulműködés?

Figyelt kérdés

1.Hány évesen jötél rá és mi miatt kezdtél te vagy a, hogy orvosod gyanakodni rá?

2. Mi változott az életedben amióta megtudtad?

3. Milyen hatással van a mindennapjaidra?

4. Bármire kíváncsi vagyok amit még elmondanál a történetedről, tapasztalataidról.

Kérlek írjátok kort és nemet.


A kérdés nyilvánvalóan azokhoz az emberekhez szól akire érvényes.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2017. okt. 14. 22:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat: *te, vagy az orvosod

*írjatok

*akikre

2017. okt. 14. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy cucc, annyit se ér, mint ez a kérdés. 1. 45 fölött. Az orvos a túlsúly miatt.

2. Napi egy tablettát be kell kapni, és kb évente egyszer elmenni laborba.

3. Semmilyen. (Továbbra is túlsúlyos vagyok a megfelelő hormonszint ellenére. Úgy tűnik, nem oldja meg az elhízás problémáját.)

Nő.

2017. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

24 évesen jöttem rá-kb 1 hónapja-,munka miatt kellett egy labor és a tsh-m 15 volt,(már tavaly is magas volt,voltam is vele endokrinológusnál,de az nem csinát semmit 8,5tshra azt mondta jó az nekem.)elmentem maszek alapon és bummm levam állva a pajzsmirigyem.

Tünetem is volt de nem gyanakodtam volna erre,idegesebb volt,érzékenyebb,hajhullás ( foltokba kopaszodtam arra azt mondta több orvos is h idegi alapon van,érdekes mert 3 belgyógyász tudott a hajhullásról+az emelkedett tshról,mind három hülyének nézett) én nem vagyok túlsúlyos, nem híztam, sőt mióta szedem a letroxot fogytam 6 kilót.

Hát ezzel sajnos együtt kell élno,neken is elég rossz érzés volt amúgy.

2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és lány vagyok
2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. okt. 16. 00:07
 6/6 szusy2 válasza:
16 éves lány vagyok.Kb 2 évvel ezelőtt derült ki a vérvétel eredményéből, ahová az edzőm küldött elmert túl sápadt voltam és mindig szédültem(mint kiderült vashiány miatt) ezután derült ki hogy a pajzsmirigyem sincs rendbe.Minden nap kell szednem a gyógyszerem, amit gyakran elfelejtek ilyenkor ingerlékeny és rosszkedvű vagyok.Fél évente kell mennem az endokrinológiára kontrollra, és vérvétele.
2017. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!