Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a fájdalom oka?

Mi lehet a fájdalom oka?

Figyelt kérdés
Panaszaim 4 hónapja kezdődtek,hasi görcsökkel,folyamatos szorongással,hányingerrel. A hasi görcsök elmúltak és egy olyan dolog alakult ki,hogy ahogy a szegycsontom-csúnyán fogok fogalmazni-a végére ér,alatta,a gyomorszájamnál egész nap fáj,nyomásra nagyon,van hogy 1 hétig elviselhető meg van,hogy kibirhatatlan. Voltam gyomortükrözésen,hasi ultrahangon(bár ez még az előző tünetekkel),volt székletminta vétel meg vérvétel is (Ez a kettő is még az előző tünetekkel,egyedül a gyomortükrözés volt 1 hónapja). A gyomortükrözésen egy nagyon enyhe gyulladást találtak a gyomromban(ami elvileg jelentéktelen,a doki szerint) meg egy nagyon pici polyp szerű valamit,ami szintén pici és jelentéktelen--a doki szerint. Elég komoly fájdalmaim vannak igy-hozzáteszem,17 éves fiú vagyok-de a vizsgálatok nem mutattak semmit és ez a fájdalom egyre rosszabb. Szövetmintát vettek akkor,meg is kaptam e-mailben az eredményt,a házi orvos szerint nincs semmi gond. Mit tegyek? Még is mi lehet a gond? Hozzáteszem,mert ezt kifelejtettem,hogy ez a nyomásra lévő fájdalom szúró jellegű és egészen innen a szegycsont "után" következő résztől a köldökömig kiterjed a fájdalom.a

2017. okt. 19. 17:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!