Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez gombás intim fertőzés?

Lehet ez gombás intim fertőzés?

Figyelt kérdés

A tüneteim azok viszketés már tobb mint 2hete viszont ma nem viszketett,turos tejszeru valadek,ici pici var felul,huvely folyas,szag nem nagyon tarsul hozzá. Jovo heten megyek orvoshoz viszont tegnap elkezdtem a canesten kremet ra es ma teszem fel a kupot,de pecsetelo verzes jelentkezett ma,lehet a kremtol? Hasmenes tobbszor van az utobbi idoben,nemtudom hogy osszekotheto-e ezzel,vagy csak az idegesseg. Kerlek segitsetek. Koszonom

17/L



2017. okt. 21. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet kevert fertőzés is, vagyis nem csak gomba. Vagy éppen lehet teljesen más kórokozó által okozott fertőzés is.

Biztosat majd az orvos fog mondani.

Viszont addig ne használj semmilyen kúpot, amíg orvos nem látott! Ugyanis ha nem gomba, a Canesten nem fog hatni és ha az orvos normális és felelősségteljes, akkor fog csinálni tenyésztéses vizsgálatot, az meg nem lesz jó, ha előtte bármilyen kúpot használtál.

A viszketés enyhítésére használd külsőleg a krémet, de kezelést majd ír fel az orvos!

Vérzés pedig lehet a gyulladástól is, amit ilyenkor okoz a fertőzés. Vagy nem tudom, hogy mikor aktuális a menzeszed, mert lehet éppen az fog megjönni.

2017. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,4.ere esedekes. Sose volt ilyen h elotte pecsetelo verzes vagy valami azert ilyedtem meg
2017. okt. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!