Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A főnököm felhívta a háziorvos...

A főnököm felhívta a háziorvosom a betegállományom alatt hogy mi is a betegségem-ez nem durva? Ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Nem durva ez? 1 hetet (ill 5 napot mert csak munkanap számít) voltam betegállomábyna szabályosan jelentve orvosi papírral, és a 2. napon a dicső főnököm felhívta a háziorvosom hogy „azonnal de izibe“ mondja meg mi bajom nekem és megalapozott-e a távollétem.

Az orvost se kellett félteni elmondta neki röviden hogy esetleg tanulmányozza a vonatkozó jogszabályokat mielőtt a legszigorúbban vett személyes adathoz (orvosi adatok) akarna illetéktelenül hozzájutni és leb***szta a telefont.

De akkor is nem durva ez a hozzáállás? pár napot vagyok betegség miatt távol idén kb először és már ezzel jön hogy biztos csalok és majd orvosi kamara és feljelenti az orvost mert falaz csal nekem és majd kirúg stb?


2017. okt. 22. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország egy olyan hely ahol abból szokott főnök lenni aki dolgozni lusta és/vagy nem is tudna, meg az IQ-ja sem feltétlenül két számjegyű. Ezért ez a hozzáállása meg sem lep. Az lepett volna meg ha valami olyan dolgot művelt volna ami 100 feletti IQ-ra, tisztességre, becsületre és hazafiasságra vagy más pozitív tulajdonságra vall.
2017. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
első 15 napot a munkáltató fizeti.nem sok dolga lehet a főnöködnek ha ilyen kicsinyes módon kérdőre vonja az orvosodat.annyi esze nincs hogy köti az orvosi titoktartás?gondolod ezek után van annyi esze hogy az orvosi kamarához forduljon? azt sem tudja mi az, csak hallotta ezt a szót!igaz fönök úr?
2017. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"gondolod ezek után van annyi esze hogy az orvosi kamarához "



Sajnos erre lenne esze.Indított ez már TB vizsgálatot táppánzen levő ember ellen. Megtörtént. Erre van esze.

2017. okt. 23. 09:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg aztán a dolognak eztt a részét már nem is ő maga csinálja csak kiadja az ukázt és csinálja valamelyik pincsikutya talpnyalója.
2017. okt. 23. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
#2-s vagyok. akkor ott kell hagyni az ilyen munkahelyet,dolgozni lehet máshol is.
2017. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, hogy ilyen főnököd van. Ha tudsz találni másik munkahelyet akkor hajrá mert nem jó ilyen ember alatt dolgozni. Az enyém még 2 hónap után sem hívta fel az orvosom pedig az orvos ajánlotta fel, hogy beszél vele mert meh volzam ijedve mi lesz. De nem elég volt, hogy én mondtam, hogy most elvisz a mentő és megműtenek nem akart az orvossal beszélni. Utána sem nyaggatott, hogy mikor megyek már. Szerintem ez a normális hozzáállás.
2017. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem téma. Kirúgtak.
2017. nov. 1. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!