Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől dugulhatott be a fülem,...

Mitől dugulhatott be a fülem, és mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

2 hete volt egy náthás betegségem,lázzal(38°)nem volt olyan magas.

Majd a nátha,láz elmúlt és 1hétre rá el kezdett fájni a jobb fülem és be is dugult (lehet huzattól,vagy a váladék ráment)orsvosnál is voltam és ő azt mondta, hogy középfülgyulladasom van,de mar elmúlóban.

De a dugulás még rajta maradt és lassan már 1 hete olyan,mintha benne lenne egy vatta vagy egy dugó a fülemben.

Amúgy bem süketült teljesen meg mert, ha befogom a bal fülem akkor is hallok a jobbra csak halkan.Viszont mar tényleg nagyon idegesít ez az egész.

Mi ilyenkor a teendő?

Van erre valami házi gyógymód?

Én a fülfelszúrást mellőzném ha lehet...


Válaszokat előre köszönöm!



2017. okt. 23. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész fül-orr-gégére, lehet, hogy csak simán ki kell mosni.
2017. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meleg sót kell rátenni. Egy ruhazsebkendőbe tegyél sót és melegítsd meg mikróban. Tedd a füledre. Nekem ez segített. Ha nem múlik el egy-két nap alatt, akkor menj vissza az orvoshoz.
2017. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idén kétszer is volt komolyan begyulladva a fülem, meg többször egy kicsit. Manapság csak akkor szúrnak, ha többféle antibiotikumból nem használ semmi. Meleg sót tegyél rá, ahogy a többiek is írják + használj orrspray-t, nekem a fülészeten írtak fel jót, de szabadon is lehet kapni, csak azok nekem csípik az orrnyálkahártyámat.
2017. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!