Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gégerák ( (? ) )

Gégerák ( (? ) )

Figyelt kérdés

Több mint 3 hete ,,gombóc'' van a torkomban

néha-néha erőteljesebben nyomást érzek és nehezebb venni a levegőt is, bár azért ez nem gyakori kivéve ha

- rágozom, úgy vettem észre hogy felerősödik ez a nyomás ilyenkor, bár nem feltétlenül csak ettől, tehát lehet hogy véletlen esik egybe a rágozással a nyomás érzet


Köhögni nem igazán köhögtem, ma jött ez elő

Csuklani nem csuklom, bár mintha többet kéne büfiznem mostanában :D


Jódot szedek már párnapja, hogy ha esetleg azzal lenne a probléma, de sajnos nem történt javulás

levegővétel mint mondtam kicsit néha nehezebb a nyomás érzettől, néha sipolo hang jelentkezik, de mint mondtam kezdek megfázni

( Véleményem szerint a mostani nyomást nem szabad azzal összevetni hogy kezdek kicsit náthás lenni mivel már több mint 3 hete ez a nyomás jelen van )


Levegővételnél a torkomnál valamiféle husitő érzés jeletnkezik, nyilván ilyen eddig nem volt


Egyébként nem dohányzom, 19 éves vagyok és fiú

Szeretném ha nem a korom lenne a mérvadó

Jövőhéten megyek majd a háziorvoshoz, bár megmondom őszintén hogy kicsit már frusztrál ez a dolog és ezért kérek véleményt tőletek


( kicsit hipochonder vagyok bár annyira nem túlságosan, vagy azért mondják ezt, mert az átlag embert alig érdekli az egészsége..)

( pár hiányzó ékezetért bocsi, angol bill)


A válaszokat előre is köszönöm! remélem lesz pár



2017. okt. 25. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gégerákos vagy.A gégerák erős láncdohányosok betegsége,nem 19 éves korúak betegsége.Vagy megfázás vagy pszichés eredetű lehet.Orvos lásson!
2017. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy-alulműködés produkált hajszál pontosan ugyanilyen tűneteket. Szakaszosan jelentkezett, pár hétig nyeléskor is éreztem a gombócot, aztán hónapokra eltűnt, majd megint megjelent 1-2 hétig. De sok betegsége van a toroknak, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2017. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!