Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanás nemiszerven?

Pattanás nemiszerven?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kicsit lehet fura lesz. Van egy nagyon nagy pattanás szerű dudor kötvetlenül a szeméremajak felett. Kicsit szürkés lilás és kb 2cm széles es egy borso méretű dudor van úgymond hozzákapcsolódva. Meg akartam nézni hogy mi lehet az,de épphogy hozzáértem a szürkés részhez a dudoron keresztul elekezdett ömleni belőle ilyen krémes fehéres barnás folyadék. Éjjelre mennem kellett dolgozni és kezdtem magam rosszul érezni... most reggel tükörrel megnéztem a fenekem környékét mert nagyon elkezdett fájni. Közvetlen a fenéklyukam mellett egy hatalmas pattanászserű akármi jött ki. Körbetapogattam és kb dió! méretű dudort észleltem plusz ugye a kívülről látható nagy dudor. Mikor megtapogattam az is mintha eldurrant volna és ömlött belőle a vér. Félek hogy ez lehet nem is pattanás.

2017. okt. 27. 10:43
 1/2 anonim válasza:
Várj vele 1-2 napot, ha addig nem múlik el, akkor mindenképpen menj el orvoshoz. (20/L)
2017. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fenekedbe aranyér lehetett
2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!