Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tartós, enyhe fejfájás,...

Tartós, enyhe fejfájás, tarkófájdalom, aktivitásra enyhe verejtékezés, néha gyenge szédülés, gyengeség és betegség érzés - de nem vagyok beteg. Mi lehet ez? (3 napja tart)

Figyelt kérdés

tartós, enyhe fejfájás, tarkófájdalom, aktivitásra enyhe verejtékezés, néha gyenge szédülés, gyengeség és betegség érzés, egyéb tünetek, erős fájdalom nélkül, nátha és stressz nélkül. étvágytalanság... fekvéskor semmi, aktivitáskor mindez jelentkezik. mi lehet ez?

8-9 órát alszom

nem vagyok stresszes

egészségesen élek

nincs betegségem

nincs semmi más tünetem, csak padlón vagyok

erős mensi időszakon vagyok túl

boldog vagyok amúgy, nem vagyok mentálisan se megrogyva :)


2017. okt. 29. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erős a menstruáció, gond lehet a méhedben vagy a petefészkedben. Életkor? (A klimax miatt kérdezem...)


Esetleg pótolni kellene vastartalmú étrend kiegészítőkkel/ételekkel a vérveszteséget.


Jó Egészséget Kívánok!

2017. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben?
2017. okt. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

39 vagyok.

vérnyomásom elvileg rendben, nekem a 120/70 a komfortos érték, néha alacsonyabb mostanában 105/65, ami nagyon megvisel, de láttam már 110/80 tartományban is, amit nem értek... orvosilag ezek elfogadhatóak persze...

lehet,hogy valami vírus volt, amit így vészeltem át, mert rendeződött közben.


köszönöm a válaszokat

2017. nov. 1. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Örülök, hogy segíthettem! :)


Üdv: 43/N

2017. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!