Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elmehetek igy az...

Szerintetek elmehetek igy az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Na tehat beteg lettem a szunet elejen, de nem mentem orvoshoz, mert azt gondoltam meggyogyulok. Tegnap este viszont meg hanytam, ezert ma nem mentem. Viszont anya kerdezte, hogy erzem magam, es jol voltam reggel, ezert irt az orvosnak hogy kapjunk msra egy orvosi igazolast es mehetek holnap suliba. Most meg kezdek rosszul lenni megint, jo lenne,ha meg pihenhetnek itthon psr napot, lemennek az orvoshoz,de ugye ma kertunk tole igazolast es nem akarom hogy azt higyje hulyere vesszuk
2017. nov. 6. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, hogy kiderüljön, mi a baj. Ha nem javult, nem múlt el, sőt, még rosszabb is lett, és új tünetek is vannak, akkor érdemes orvoshoz menni.
2017. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! ☺
2017. nov. 6. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el az orvoshoz és mondd meg, hogy mégsem vagy jól.
2017. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!