Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel elmehetek az orvoshoz?

Ezzel elmehetek az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kell nagywc-znem.Napi 3 alkalommal.Eddig már 5x voltam a suliban wc-n,mert nem bírtam már.Volt többször,hogy suliban még bírtam,de hazáig nem,a plázába bementem wc-re,amíg nem jött a busz.És 4-5x volt eddig,hogy még a suliig sem bírtam ki,mert már reggel a buszon rámjött és mentem a buszmegállóba nagywc-zni.Volt,hogy emiatt késtem a suliból.Most pl.tegnap a suliban 3.óra után már muszály volt elmennem.Meg még otthon 2x kellett.Ma 6.óra után a plázában mentem el.Most értem haza,de érzem,hogy megint kell.De múlt héten pl.nem volt semmi egész héten.Az meg tényleg nagyon ritka,hogy napi 1x kell csak

19/F



2017. jan. 11. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit csinálna ilyenkor az orvos?Igazolást kapnék ha emiatt elmennék?Csak mert bejárós vagyok,nem érek be a suliba,ha dokihoz megyek
2017. jan. 11. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Remélem a nagyWc-zni alatt, sz*rást értesz.

Igen, dokihoz kell menni. És remélem neki, pontosabban elmagyarázod majd a tüneteket.

Ebből én semmit nem tudok leszűrni, ha csak nem vagy hajlandó megosztani, hogy mi történik a vécén, milyen a széklet állaga, mennyisége, szaga, színe... tudod mit?

Jobb ha elmész dokihoz. :)

2017. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az mind normális.Csak napi 3-4 alkalommal és rendszertelenül kell.És már tele van a tököm azzal,hogy minden nap szarni kell járnom az iskolába
2017. jan. 11. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
És minden alkalommal van produktum? Lényegében, ha eszel, akkor kell székelj is.
2017. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen.De szerintem ez akkor sem normális,hogy reggel elmegyek wc-re,aztán a suliban is,majd még itthon is 2x.De reggel àltalában nem tudok.

Régen elég volt napi 2 és sosem volt olyan,hogy hazáig ne bírtam volna ki.Még egyszer 6.-ban volt,hogy suliban nem bírtam és el kellett mennem,de azóta semmi ilyen nem volt.Most meg szinte mindennapps,hogy állandóan nagywc-zni kell és jobb esetben kibírom hazáig,rosszabb esetben elmegyek a suliban.12 év alatt összesen egyszer volt,hogy nem bírtam,akkor 6.a-ban,de most ez szinte már mindennapos

2017. jan. 11. 16:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt is egy olyan időszak általánosba,hogy csak 2 naponta mentem.Most meg örülhetek,ha napi 3-nál nem kell többet
2017. jan. 11. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy kellemetlen, de megfogsz lepődni, ez normális. Talán egyél kevesebbet, a szorongás is kiválthat hasonló tünetet.

Tehát lényegében akkor kell aggódni, ha változást észlelsz a székleted minőségében, teltség érzeted van, ami még székelés után is fennmarad, vagy hasi fájdalom és ilyenek.

De ha jól értem, neked semmi más nincs, csak a gyakori székelés, ami természetes.

Az tévhit, hogy a napi egy a normális!

2017. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Normális ez?Ma már 3 szor voltam,pedig alig múlt délután 2 óra
2017. jan. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!