Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » L-tyroxin, Letrox, Euthyrox...

L-tyroxin, Letrox, Euthyrox gyògyszer mitől nem hathat?

Figyelt kérdés

Kb.lassan 18 éve alulmükődik pajzsmirigyem

kb.15 évig állandó hasmenésem volt ettől gyògyszertől,most viszont több mint két éve nagyon rosszul vagyok állandóan szorulásom van a gyomrom nagyon fáj.

Az igaz 15 évig szedtem állandóan(akkor állandóan hasmenésem volt),utána egy évig nem szedtem.

A végén nem tudtam wcézni de kb.két éve állandóan szedem azóta se tudok wcézni,gyomrom állandóan fáj.Ilyen sok idő sem volt elég hogy hason gyógyszer?Vagy mitől van?



2017. nov. 7. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy csak önmagában a gyógyszer tehet a rossz emésztésedről? Nagyon sok oka lehet, hogy nem jó.
2017. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért gondolom mert egy évig nem szedtem és akkor lett szorulásom.Egy év alatt lett.Előtte hasmenésem volt 15 évig.Ezek pajzsmirigy gyógyszerek gyorsítsák az anyagcserét.

De biztos az volt baj közel egy évig nem szedtem

2017. nov. 7. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere nem egyenlő az emésztéssel.

Továbbra is azt mondom, hogy ez sokkal komplexebb probléma, mint a Letrox szedése vagy nem szedése.

2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!