Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jött vér a bal fülemből?...

Miért jött vér a bal fülemből? A többit lent találod!

Figyelt kérdés
Hajnalban felkeltem, mert fájt a fülem. Egyébként már 1 hete alig hallottam mind a két fülemmel. Arra lettem figyelmes, hogy ilyen susogó hangot hallok benne, és közben pedig néha sercegett. Nagyon fájt, de csak akkor miközben sercegett. Reggel felkeltem, és egy pár gennyes vércsepp volt a párnámon. Ez nem tudjátok mitől lehet? Holnap megyek fül-orr gégészhez.

2017. nov. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Középfül gyulladásod lehet.
2017. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakodtam.
2017. nov. 7. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat!
2017. nov. 7. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Genny volt a dobhártya mögött,és átszakadt. Ezért kellett volna hamarabb dokihoz menni. Mert ha felszúrják,kicsi lyuk marad. Ha átszakad,hegesedhet,rontja a dobhártya működését,a hallásodat. Húgomnak szakadt át többször is,meg anyukámnak...nem egy kellemes dolog,de a nyomás megszűnik.
2017. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam orvosnál, és tényleg középfülgyulladásom van. Az orrmandulám is be van gyulladva. A légutakról "átmászott" a betegség a füleimre. Nem ihatok hideg dolgokat, és nem is ehetek. De hála az égnek, már tudom hogy mi a bajom. A doktor azt mondta hogy nem kell megijedni, mert semmi baj nincs ilyenkor. Felirt egy antibiotikumot, a legerősebbet, naponta 3-szor kell beszedni és jobban leszek.
2017. nov. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!