Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől puffadok fel minden...

Mitől puffadok fel minden nap? Es mitől levegősödik fel a hasam?

Figyelt kérdés

Egy ideje mindennap puffadástol szenvedek.

Reggel felkelek lapos hassal,es mikor elkezdek enni csak ugy no a hasam,es levegős is!


2017. nov. 9. 07:19
 1/4 anonim válasza:
Nem szoktal szensavasat, esetleg kavet inni reggelente?
2017. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emésztésed nem jó... igyál minden reggel almaecetet. (lehet vízbe is keverni, vagy kanállal beveszed de utána igyál rá!). Nagyon jót tesz az emésztésnek!
2017. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán iszom colat!

Kávézni pedig egyáltalán nem szoktam!

Espumisant szoktam bevenni meg normaflort de nem nagyon hasznal egyik se 😏

2017. nov. 9. 07:52
 4/4 anonim válasza:
Hm celszerubb lenne megkerdezni a haziorvost(ha meg nem tetted), lehet ad beutalot gasztroenterologiara, ha vegkepp nem tud mit kezdeni vele. Egyebkent egy idoben nekem is gyakran felpuffadt a hasam, estenkent. Nagyon megijedtem, de aztan elmult magatol... Bar nekem valoszinuleg az antibiotikum okozta. Viszont szerintem "lehetnek" ilyen idoszakok, nem feltetlenul jelent nagy bajt, aztan csak elmulik mihamarabb. :) Menstruacioval is osszekotheto (nem tudom, no vagy ferfi vagy-e), esetleg a verzes elotti napokban, kozben, utana par nappal...
2017. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!