Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AIDS. Mekkora az esély?

AIDS. Mekkora az esély?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, utoljára 3,5 éve voltam szűrésen. Korábban rendszeresen jártam, de az elmúlt időben valahogy kimaradt, főleg, hogy 1,5 éve komoly párkapcsolatban élek. A életem boldogabb nem is lehetne. Ám nyár elején gyomorproblémáim adódtak. Fájt a hasam, és ment is. Kiszáradtam, nem tudtam enni, fogytam. Voltam dokinál, vérvételen, gasztroenterológusnál, hasi ultrahangon, mindenhol. És elméletileg kutya bajom. Ehhez képest, egész nyáron pocsékul voltam, néha felkelni is alig tudtam az ágyból, olyan gyengének éreztem magam. Aztán. Elárulom, mentálisan sem vagyok túl egészséges, bár ki az, manapság? A lényeg, hogy 2 hónapja elkezdtem újból szedni a gyógyszereket, amiket a pszichiáterem felírt nekem, és csettintésre jobban lettem. Ebből simán következtettem arra, hogy az egész nyári kálvária a stressztől volt. De most ott vagyok, hogy gyógyszerek mellett, előjött az egész, újból. Fáj a hasam, és megy is 2 hete. És nincs gyógyszer, ami hatna. Én meg persze rögtön gondolok már mindenre, ami rossz. Tegyük hozzá, az elmúlt 1,5 év előtt, nem voltam éppen jó lány, szóval több egyéjszakás kalandom is volt. És oké, tudom, hogy kicsi rá az esély, meg ha biztosat akarok tudni, akkor menjek el szűrésre, de... De. Mielőtt teljesen behergelném magam, hátha van itt olyan okos válaszoló, aki kicsit megnyugtat. Mekkora az esély arra, hogy ezekkel a tünetekkel komolyabban beteg legyek? És az, hogy 3,5 éve negatív voltam? Lehetséges, hogy 3 év alatt idáig "fajul" a betegség?

Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 9. 13:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt hol írja h csalja a párját?
2017. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ablakperiódus: 2-5 év a fertőzéstől számítva. az aids-nek szerintem tök más tünetei vannak. De nem ártana elmenned már khmm szűrésre nehogy másoknak tovább add!!!!
2017. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Végül mi lett az eredmény?
2022. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!