Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux vagy még mi lehet ebből?

Reflux vagy még mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Anyukám 60 éves múlt nemrég, epe meg savérzékeny volt régen is, de évek óta reszel a hangja meg köszörüli a torkát már rendszeresen, persze neki semmi baja.


Orvoshoz mindig megígéri, hogy majd megy, de persze kamuzik és később is csak azzal jön, hogy neki semmi gondja baja sincs.



2017. nov. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A refluxtól van neki.
2017. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Refluxtólé nekem is ez van.
2017. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szed gyógyszert refluxra, akkor biztos nem refluxa van, ugyanis ha az lenne neki, már régen rohant volna vele orvoshoz, annyira borzasztó tud lenni.

Nekem refluxom van kb.14 éve, mindennap szedek rá gyógyszert, de még így is van hogy dupla gyógyszerre is iszonyat égés, fájdalom a gyomromban, nyelőcsövemben.

Én nem köszörültem sosem, nem reszelt a hangom tőle.

Nekem eltávolították az epehólyagomat, azóta van.

Paleolit táplálkozással elmúlt, 3 évig nem jött elő, de ahogy abbahagytam, újra ég.

2017. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem szedek gyógyszert, csak pár hónapig szedtem, és éppen ezért lehet neki is torokköszörülés és rekedtség, persze allergia is lehet.
2017. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer nélkül hogy bírod?
2017. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!