Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellbiopszia után hematóma göb?

Mellbiopszia után hematóma göb?

Figyelt kérdés
A szúrás alatt kialakult egy mozgatható csomó, hematómára tippelnek, végül abból is mintát vettek, várom az eredményt.valakinek volt ilyen?

2017. nov. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert b*lfaszok szarul csinálták a biopsziát.
2017. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira zavar, már bánom,hogy elmentem a bipsziára, amely negatív lett, de most ott van az a göb,ami azelőtt nem volt ott, és most megint stresszelhetem magam, egyáltalán mikor múlik el?
2017. nov. 10. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Ha élő emberben megszúrsz valamit, az vérzik.

Rizsszemnyi-babnyi vagy amekkora a kérdezőnek kialkult - hematóma aspirációs cytolgia után belefér.

A héten 4 coret és 10 körüli cytológiát csináltam.

Kikérem maganak a kolléga nevében a minősítést.


Kérdező, az első kérdésed megválaszolója vagyok, ne bánd, hogy elmentél vizsgálatra. Képzeld, ha egy daganat lett volna az első tapintott csomód, most hagynád növekedni?

Örülök, hogy az első tejciszta volt, ez a pici biztosan nem daganat, magad mondtad, hogy a szúrás óta alakult ki.

A cytológiát nyilván megnyugtatásképp vették le, tapintható csomót ritka kivételtől eltekintve meg kell szúrni.

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg megnyugodni.

Írj majd, hogy mi lett!

2017. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, mindenképpen megírom.
2017. nov. 10. 21:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére ez is negatív lett :) , valószínű,hogy a szúrás miatt lett a kis göb.még a leletem nincs kézben, de felhívtak..
2017. nov. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!