Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek beteg leszek?

Szerintetek beteg leszek?

Figyelt kérdés
Szóval az előbb fürödtem. Meleg vizes voltam még egy szál törölközőbe mezítláb (tudom méretes marha vagyok) ki kellett rohannom a házból mert hallom hogy nyüszít kint a kutyám de nagyon keservesen, kinéztem gyorsan az ablakon és láttam hogy a teraszajtóba be van szorulva a lába. Ott lógott nem kezdtem el öltözni kirohantam ugy ahogy voltam és kiszedtem, de nem ez a lényeg hanem szerintetek beteg leszek holnap? Nem voltam kint sokat pár perc de a csembe irtó hideg volt begörcsölt a talpam tőle meg hát tiszta viz voltam de mit csináltam volna megijedtem. (Kutyinak semmi baja csak ő is nagyon félt hogy beakadt) és légyszi ne kezdjetek szitkozódni hogy mekkora hülye vagyok én is tudom de már mindegy.
2017. nov. 11. 22:45
 1/5 Morozov ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy beteg leszel. Az oroszok télen léket vágnak a jeges tavakon és abban úszkálnak, hogy erősítsék az immunrendszerüket...ahhoz képest a 2 perc 5-10 fokban semmi.
2017. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom remélem igazad van de már kezd fájni a fejem :(
2017. nov. 11. 23:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg tüsszögök.. ez azért van?
2017. nov. 11. 23:15
 4/5 Morozov ***** válasza:
Ha gyenge volt az immunrendszered alapból, akkor lehet...de amúgy, mint mondtam, ennyitől nem szoktak megbetegedni. Igyál egy bögre forró teát, aztán jól takarózz be és aludj.
2017. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be C vitamint, és éjjelre vegyél fel egy sapkát, zoknit. Jól takarózz be, és nem leszel beteg. Ha van ezüstkolloidod, akkor azt fújj a torkodra, és az orrodba!
2017. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!