Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik fülemmel mélyebben...

Az egyik fülemmel mélyebben hallom a hangokat, mint valójában. Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

A héten beteg voltam, de nem mentem orvoshoz mert az állapotom pár napon belül javult, és egy egyszerű megfázással szerintem amúgy sem szokás egyből orvoshoz rohanni. Vettem köptetőt meg neocitrant, amikkel el is voltam, de tegnap este a jobb fülem olyan mintha be lenne dugulva, és mélyebben is hallom a hangokat vele. Szóval ha berakok egy zenét a telefonomról és a jobb fülemhez rakom, akkor olyan, mintha ilyen transzvesztita énekelne, a bal oldalin meg normális.


Valakinek volt már ilyenje? Szerintem ha holnapra nem javul akkor elmegyek fül-orr-gégészetre.



2017. nov. 12. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
akkor, ha ez zavani fog.
2017. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!