Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ügyfeleinket más címre viszi...

Ügyfeleinket más címre viszi el a GPS (több gyártó terméke is) mint amin valójában megtalálhatóak vagyunk! Mit tegyek? Kihez kell forduljak, hogy megszűnjön a probléma?!

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit adtál meg koordinátákat,vagy település,utca hsz.?
2014. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom előttem szólóhoz...:)Ha te adod meg a pozicíot(pl.:weblapon) többszörösen kell "bemérni" kb 10 éter elmozdulásokkal a helyet.Természetesen a legpontosabb adatot tedd közre.

Mindazonáltal,a GPS készülékek minél több műholdat látnak,annál pontosabb a navigáció.Ezt zavarhatja ha,nagyvárosban van a keresett cím,itt ugyanis a magas házak között korlátozott a műholdinformáció.(főleg kis hazánkban.:))

Megjegyezendő még a GPS használathoz:A gps készülék nem azt mondja meg mi,hol van...hanem segít tájékozódni.Nem helyettesíti a nézelődést,cégtáblák elolvasását...:)

2014. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Keress meg, tudok segíteni:

www.gpsarena.hu -> Kapcsolat menü.

2014. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az első kéréséhez és majd írd be, ha jutsz valamire, ez érdekes probléma.
2014. márc. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi kommenteket. A "sztorihoz" még az is hozzá tartozik, hogy a gps-ek látják a megadott címet (nem koordinátáról beszélek most), de kb. fél kilóméterrel arrébb kötnek ki az ügyfeleink!!


Találtam már 3 oldalt ahonnan (elvileg) a gyártók megveszik a térkép frissítéseket. Az egyiknél jó helyen vagyunk feltüntetve, a másiknál egyáltalán nem szerepelt a címünk (nekik írtam is hiba bejelentőt), a haramdikhoz (a nevére nem emlékszem, de a Nokia telók is ezt a térképet használják.... talán "HERE" drive) pedig nem tudtam beregisztrálni, hogy jelentsem a problémát!


Szóval így állok! Persze a honlapunkra fel tudom tenni a google térképet és a jó koordinátákat is, viszont szeretném ha csupán a címünk megadásával is megtaláljanak az ügyfeleink....

2014. márc. 19. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ennek az az oka, hogy nem minden házszámot tesznek be úgy a térképbe, hogy előtte állnak és katt > felvéve.

Inkább úgy és a gyakorlatban ez általában megfelel, utca eleje ennyi, utca vége annyi és program "aláosztja".

De valóban jobb koordinátákat megadni, bár ennek bevitele macerás, sokan nem is tudják hogyan kell.

Csak egy tipp próbaképp: ha eggyel "előtte" vagy utána házszámot adtok meg, hova visz?

2014. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is voltam már így h nem pontos de ez szerncsére nagyon ritka

pl. várpalota felől, SZékesfehérvári prakikert kerestem (netről cím alapján) és még 1,2 km volt, még szerencse h útba esett és megláttam h már itt van, nem arrébb 1 km-el...

amugy én is csak azt tudom mondani h a netre irjátok ki a cím mellé a pontos koordinátát is, vagy mást kell bekerestetni vele nem a sajátot...

megcsináltatni nem tudod sehol

2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!