Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova érdemes menni teljeskörű...

Hova érdemes menni teljeskörű std vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ahogy megkérdeztem googlet azért eléggé elvannak itt is szállva az árak, teszem azt van hely ahol 10ezer hogy beszélünk róla... 40ezer hogy megvizsgálnak sokmindenre.. .

Nincs semmilyen tünetem, de pont a tünetmentesektől tart az ember. Hol érdemes teljeskörű STD nemi betegség szűrést csináltatni?



2017. nov. 14. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Na szerencséd van h pont megláttam a kérdést :)

Ugyan ebben a helyzetben voltam tavaly ilyenkor, és elég alaposan utánajártam, végül is a Semmelweis egyetem STD centrumába mentem el a Mária utcába Budapesten (Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika), a konzultáció ingyenes, és mindent meg tudsz nézetni amit férfi elkaphat, és kb a fele ingyenes (a durvább dolgok mind) ugyh nekem kb 25ből kijött az egész, a fizetős belvárosi magánklinikákok kb 50ezernél nem állt volna meg amit itt max 25ből kihoztam.

2017. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, azér az még barátságosabb ár
2017. nov. 15. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!