Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Végbél körüli...

Mi bajom lehet? Végbél körüli bőrprobléma.

Figyelt kérdés
2 hónapja ezzel küszködök.Háziorvos kezelt már bélféregre, aranyérre, gyulladásra is.Elküldött gasztroenteorológushoz aki végbéltükrözést csinált és megállapította hogy nincs se aranyerem se gombás fertőzésem, bélférgem sincs.Csak annyi elváltozást látott hogy belül a nyálkahártya kicsit pirosabb de állitolag nem nagy baj.Azt mondta hogy bőrgyógyászhoz kellene mennem mert ezzel Ő nem tud mit csinálni.A munkám miatt csak hetek múlva tudok elmenni bőrgyógyászhoz de nagyon kellemetlenül érzem magam.Igazából nem viszkető hanem inkább égő érzésem van ott lent.Reggel szoktam wc-re menni és utána erősebb.Le is zuhanyzok utána letisztítom rendesen ahogy az orvos mondta.A nap végére amúgy enyhül a fájdalom és van hogy el is múlik.Körömvirág nem használt, reparon, végbélkúpok, doxiproct sem.Egyedül az Aurobin kenőcs volt jó de csak addig míg felkentem, ha nap végére lemostam visszaállt az eredeti helyzet.Vannak olyan napok amikor nem is nagyon jön elő ez a kellemetlen érzés de ritka.Nagy wc amúgy nem fáj, nem is vérzik.A bőr a záróizomnál pirosabb.Mi lehet ez szerintetek?Esetleg valaki aki bőrgyógyász leírná mi lehet ez és mit csináljak hogy végleg megszünjön?Tudom hogy látni kellene orvosnak de hátha valaki így is tud rá mondani valamit mert már hónapok óta szenvedek ezzel és orvoshoz is csak hetek múlva tudok menni.
2017. nov. 17. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat nekem hasonlo problemam szokott lenni, de vegbel viszketes van ego erzes helyett. De ha nem kezeltetem, akkor annyira sulyos lesz, hogy bugyit sem vagyok kepes mar huzni. Ja es hetekig is eltart.

Egyedul a candida dieta hasznal, pedig nekem sem mutatott ki semmilyen vizsgalat gombas fertozest.

Szoval az elso ket hetben abszolute komoly candida dieta kell, utana eleg ha csak nem eszel cukrot egy darabig. Nezd meg hasznal-e.

2017. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!