Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a gyomrom?

Miért fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés

2014.ben voltam gyomor tukrozesen akkor is ez volt a bajom h iszinyat erosen fajt a gyomrom. Akkor erdekes h a gasztroenterologus sav csokkenton kivul semmit nem irt fel semmit nem mondott. Amikor haza mentem elolvastam a leletem. Es helikobakted pozitiv lett. Refluxot allapitottak meg. Meg valami latin szavak voltak oda irva h lovosok vannak a gyomromba vagy mi.... szovetet is vettek. Amikor az akkori haziorvosomnak megmutattam az felirt 3 antibiotikumot. Szedtem 2 napig aztan abba hagytam... azota mas lett a haziorovosom most csutortokon vtam dokinal nem a sajatom rendelt hanem egy masik helyetesitette

Annak is elmondtam h faj megint a gyomrom es h voltam tukrozesen 3 eve de ninca meg a lelet. Elmondtam mikre emlekszem es azt mondta refluxom van azert faj a gyomrom.. meg nyomkodta a gyomrom es nyomasra fajt... azt mondta azert mert refluxom van.. irt fol savcsokkentot meg dietazzak.. ezt betartom de igy is faj a gyomrom tompan erzem a folyamatos fajdalmat. Es erosebben akkor amikor ehes vagyok.. a tukrozeses leletemet kikertem ujra kb 2 het es nalam lesz. Jovoheten hetfon lesz a sajat dokim. Addig is szerintetek ha a haziovosom sem kuld tovabbi vizsgalatokra menyjek el maganhoz es tukroztessem meg a gyomrom ujra? Nagyon rossz elmeny.. 25 eves no vagyok



2017. nov. 18. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted meg, mindenképpen! Járd az orvosokat a megoldásig!
2018. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!