Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S Minden ivásnál (csak...

S. O. S Minden ivásnál (csak ivásnál) (mikor nyelek) iszonyatosan fáj a mandulám, nyelőcsövem (nem tudom pontosan) és napközben szokot a Fültőmirigyem nagyon fájni. Ez lehet a Bulimiátol? Ha nem, mitől mástol?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a fültömirigy is fáj akkor gyulladásos fertőzés, vírus okozhatja; érdemes orvoshoz menni vele.


Ha csak a nyelőcső, az lehet bulimiától, a gyomorsav kikezdi a nyelöcsövet, sajnos én is átestem rajta, kérj segítséget mert ennél nagyobb fájdalmaid is lesznek ha nem szeded össze magad és nem mászol ki az evészavarból!


Minden esetre, most pont nem az lehet a probléma, ha a füled is fáj akkor mandulagyulladás lehet, torokgyulladás, ami ráment a füledre is. Szóval irány a doki, nem játék!

2017. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászt..😮.dokihoz egyenlőre nem mehetek...mert még fogyni akkarok 20 kg ( karácsonytól abba hagyom a bulimiát, és akkor fogyni fogok.....) már ha ezt a 2 évet kibírtam, ezt is kibirom😃😁...
2017. nov. 21. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A füleddel és a torokfájással viszont menj el mindenképp, ha az a bajod amit sejtek akkor sima antibiotikum és elmúlik, viszont nélküle rosszabb lesz! Tényleg menj el, mert rámehet tüdőre, vesemedence gyulladás is lehet a vége, egyik se szuper! És ezen nem biztos hogy segít a szopogatós tabletta
2017. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Volt bulimiás vagyok, 22 évig küszködtem...

Hánytatod magad gondolom.... megerőlteted a nyelőcsövedet, az egész torkodat... lehet meg is sérült, sajnos nekem számtalanszor volt... a gyomor savas tartalma végig is marja rendesen... rendszeresen jártam fül-orr-gégészetre remegve, hogy vmi komolyabb baj lesz... de megúsztam... több, mint 2 éve tünetmenstesen élek...

nem szokott furcsán égni a nyelőcsöved belülről, refluxod van? Én ezt is megúsztam, de valaki sajnos nem ....

NE HALOGASD...egyedül nem biztos, hogy fog menni, nagyon jó terápiák vannak... a bulimia általában feszültséglevezetés, sokaknál posztraumás stressz miatt alakul ki... vagyis elfolytott érzelmek, régi lenyelt sérelmek.... ha szeretnéd, hogy segítség, írjál privát üzenetben...


ps.: az orvosi segítség megy kórház és gyógyszerek nélkül is, sőt, a gyógyszerek csak az aktuális állapotot kezelik, a problémád nem oldják meg....


sok sikert, jobbulást.

2018. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!