Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma hajnalban elkezdett fájni...

Ma hajnalban elkezdett fájni a hasam és iszonyatosan hányingerem volt, meg kétszer volt vizes hasmenésem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Buliban voltam, ezért bevettem egy Lopediumot, mert különben nem mertem volna felülni a buszra.

Anyám meg ma nem értette meg, hogy nem akarok ebédet enni. Alapból nagyon mérges, ha még tudja, hogy beteg vagyok. Szóval ettem kicsit, de azóta olyan elviselhetetlen hányingerem van, mint még soha. Morog a gyomrom, de ki jönni nem tud semmi.

Vírus lehetett vagy az előtte megevett fél napos grill hús?


2017. jún. 25. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a grill hús csinálhatta. Vegyél be Bólus astringenst, és ne egyél egyenlőre semmit, csak kamilla, vagy cickafark teákat igyál.
2017. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alig ettem belőle, de éreztem, hogy rossz lesz...

Anya bizonygatja, hogy nem volt annak baja. Az egy hetes krumplit is ránk sózná egyébként...

2017. jún. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!