Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek holnapra lázas?

Hogyan legyek holnapra lázas?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek holnapra, holnap utánra lázas? (sürgős!!!) Van egy hely ahova szüleim el akarnak vinni, viszont én nem szeretnék menni, de nem akarom őket megsérteni! Kréta, és csak a lázmérő felmelegítése kizárva!

2017. nov. 21. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz lázas lenni. Vagy elmész vagy megsérted őket. Én az utóbbit választanám szülőnevelési céllal. Hova nem akarsz elmenni?
2017. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Levi$The$King válasza:
Aludj nyitott ablakkal takaro nelkul..attol beteg leszel
2017. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem jött be..:( Egyébként, el akarnak vinni apa egyik barátjához akivel már találkoztam, és egyáltalán nem volt szimpatikus. Nem akarok vele mégegyszer találkozni. Viszont nagy haverok.. És anya is jóba van vele.
2017. nov. 21. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, mondd, hogy neked az a pasi nem szimpatikus. Légy határozott. Ha sehogy sem sikerül, akkor viselkedj úgy az illetőnél, hogy többet garantáltan ne vigyenek oda. Égesd le őket. Ne válaszoljál a kérdésekre, ne nézz a szemébe, vágjál látványosan pofákat. Aztán ha otthon számon kérnek, mondd, hogy te szóltál előre.
2017. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát.. Nem akarom hogy miattam vita legyen belőle.. Csak kicsit félek is tőle, mert egyszer megsimogatta a karom. Utána majdnem felpofoztam, de szerencsére pont mentünk el.
2017. nov. 21. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te lány vagy és ez egy pedofil. (Némi túlzással.) Nyugodtan közöld a szüleiddel, ez nem normális. És ne félj a konfliktusoktól, néha szükség van rájuk.
2017. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!