Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorong meszesedés, sérv...

Porckorong meszesedés, sérv szúrhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónappal ezelött kiderült kezdetleges sérvem van(állitólag) két porckorongom is el van meszesedve (állitólag) ezt röntgen mutatta ki. Azota voltam reumatologusnál. Kaptam kezeléseket is(gyógytorna,fizikó,parafangó) de nem igazán használt. Most pár napja kezdtem érezni hogy szúr

Szúró fájdalmat éruek a gerincem tájékán. Ez mitől lehet? A reumatologust kertem kuldjon el vagy CT vagy MR-re de nem. Azt mondta nem szükséges. Meg hogy ez csak izomzati elváltozás. Szerintetek? Valaki? Bejelentkeztem magán orvoshoz is hátha többet segit és tud tenni..de csak januárra kaptam időpontot. Ráadásul épp baba tervezésen is vagyunk párommal..és nem tudom mi legyen most. :(

Aki tud esetleg segithetne..vagy aki volt /van hasonlo helyzetben.

Előre is köszönöm.



2017. nov. 22. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg a csoda kapszulát várod én bíznék rád egy gyereket.

szabályos hátedzés, felhúzás stb ...

2017. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem várok csoda kapszulát. Nem értem miért nem lehet normális választ adni egy normálisan feltett ,leírt kérdésre és problémára. Számtalan ember küzd ilyen problémával mégis az okosak találnak meg akik csak okoskodni tudnak. Hidd el sokan biznának rám gyereket. És lesz is!! Nem haldoklom csak velem hasonló cipőben jártas emberek véleményére ,tanácsára vagyok/voltam kiváncsi. Míg nem kell mennem dokihoz. Ha nem tetszik valakinek valami akkor ne tegyen megjegyzést. Hanem keressen agyban hozzá hasonlóakat. Köszönöm.
2017. nov. 23. 09:35
 3/3 kretos71 válasza:
A csigolyák,és a gerinc meszesedik,a porckorong egy kocsonyás állagú dolog,az vízet veszít,lelapul,kitüremkedik,kiszakad,nem meszesedik!Porckorongsérvvel is lehet normálisan babát szülni,emiatt nem kell aggódni!Viszont egy magánorvosi rendelésre mindenképpen el kellene menni!Mr vizsgálat is fontos!TB.támogatott úton,egy rakás szabad...sem ér már a magyar egészségügy!Fel a fejjel,nekem 5 porckorongsérvem van, és még élek!
2018. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!