Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélféreg előjelei, valakinek...

Bélféreg előjelei, valakinek esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap este észrevettem, hogy pisilés után egy kicsi kb. egy centis kis vékony, fehér féreg van a wc papíron. Olvasgattam, és a béféreg jelei mutatkoznak. Ma minden féle képpen elmegyek orvoshoz. Viszont menstruálok még innentől kezdve öt napig. Vizelet mintát így ugye nem lehet adni. Akkor most irni fog gyógyszert és majd lesz valami, vagy semmit nem tesz. Akinek esetleg volt már az írjon és privátban feltennék pár kérdést a betegségről, mert nagyon túlgondoltam már mindent, és már mindentől félek. Előre is köszönöm.

2017. nov. 24. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, a bélférgeket gyógyszerrel simán elhajtják. Jellemző tünete lehet a viszkető végbélnyílás is. Disznóhústól lehet a leggyakrabban elkapni. Többit az orvos megmondja.
2017. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2017. nov. 24. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!