Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a tüneteimet?

Mi okozhatja a tüneteimet?

Figyelt kérdés
Reggelente hányinger, mellkasi fájdalmak a nap bármely szakaszában (ezt olykor középen érzem, de általábban jobb oldalt mintha kornkrétan a szivem fájna) gyakran ég a gyomrom. Mostanság fájnak a lapockáim illetve a nyakam és vállaim. Székletem is eléggé változó, hol kemény hol híg. Fulladás érzetem is van, gyakori szivdobogás érzés. Vérnyomásom általaban jó. Sokszor jön rám ilyen panikroham szeru dolog amikor kapkodok a levegöert, kicsi mellkasi szoritas zsibbadnak a kezeim illetve izzadok.angliaban élek 4 hónapja, 24 éves fiu vagyok. fizikai munkat végzek. stresszes az életem de csak kicsit, otthol sokkal stresszesebbrk voltak a napjaim. okozhatja ez a tu neteket? vagy mozgásszervi probléma? illetve sziv eredetű?
2017. nov. 25. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!