Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudom gyorsan eltüntetni...

Nihan Sezin kérdése:

Hogy tudom gyorsan eltüntetni a herpeszt?

Figyelt kérdés
Szóval egy herpesz kijött a számon még csütörtökön na hát az egyre nőtt (akkor még nem volt olyan csúnya mint most)úgy mentem suliba is. Tegnap már fájt is eléggé fogkrémmel is kentem Zoviraxot&Phlogosolt is használtam de semmi felette a felső ajkamon is ki jött egy hólyag a másik pedig már be van sebesedve de felvan dagadva a szám és csúnya!Holnap pedig suli és így sztm gáz lenne menni mert teljesen felvandagadva az egész szám! Sűrgős lenne aki tud segíteni írjon légyszi!!☺

2017. nov. 26. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A herpesz elleni kenőcs akkor a leghatásosabb, ha rögtön elkezded használni, amikor érzed, hogy ki fog jönni. Akkor 3-4 nap alatt elmúlik. A fogkrém semmit nem ér rá. Mást sem kell rákenni.

Csak és kizárólag a herpesz elleni kenőcsöt használd rá napjában többször. Előtte egyél-igyál, a felkenés után egy ideig ne, lefekvés előtt kend be, hogy éjszakára is hasson. És ne fogdosd, ne piszkáld, mert így átviszed máshová is. Illetve szedj vitamint. Ugyanis a herpesz általában a legyengült immunrendszer miatt aktiválódik.

2017. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még ma is kenem hátha segít!😘😊😊
2017. nov. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!