Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja észrevettem egy...

Pár napja észrevettem egy herpeszt a szám oldalain, mivel tudnám eltüntetni holnaputánra? Zovirax nincs itthon, és holnap ugye vasárnap. (Nincs bolt nyitva) Köszi a segítséget

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Házi megoldásként csak a fogkrémet ismerem. Rajta kell hagyni sokáig, az szárítja.
2016. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kétlem, hogy a száríritás jót tesz neki, mikor nekem volt a szárazságtól még jobban kirepedezett és nehezebben gyógyult, maga a krémek is általában kicsit zsírosak.
2016. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hemorid aranyérkenőcs

patikában recept nélkül

2016. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget. A herpeszem nagyjából már el is tűnt. Egy "Flucinar" nevű kenőcsöt használtam,viszonylag hamar eltűnteti ez is,de gondolom nem annyira hatásos, mint amit az utolsó kommentelő javasolt.
2016. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!