Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek epegorcs utan...

Volt valakinek epegorcs utan 4 napig tarto fajdalma?

Figyelt kérdés
4 napaja begorcsoltem es azota minden nap faj ilyen meg nem volt.Ezelott egy honapja gorcsoltem es dietaval minden oke volt most barmit eszek faj utanna.Lazam meg hanyingerem nincs amugy januar 9 en fognak muteni mert 2 db kicsi kovem van csak addig kene kihuznom valahogy.Valaki jart mar igy es ha igen tudna tippet adni mit csinaljak.
2017. nov. 27. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Ridol segitett es a mutet.


Javasoltak akkoriban, hogy neha nyujtoztassam ki magam, fekudjek hasra, a kezeimmel nyomjam fel a felso testem es igy homoritsak.


Egyebekben tarts ki, januarban megszunik minden bajod.

2017. nov. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen csak az a baj hogy van egy 2 honapos kisfiam akit igy eleg nehez ellatnom illetve gyogyszert sem szedhetek a szoptatas miatt.Ami meg erdekes hogy gorcs helyett inkabb fajdalmat erzek es ha megnyomom az epeholyagnal eleg erzekeny.Furcsa hogy nem mulik el napok ota.
2017. nov. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!