Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? 150-es vérnyomás,...

Mi lehet ez? 150-es vérnyomás,112 pulzus 19/F

Figyelt kérdés
Pár napja lettem figyelmes rá hogy magas a vérnyomásom. Ma elmentem orvoshoz, tovább küldött teljes vérvételre, azt meg is csináltam, valamint 0-24-es vérnyomás mérésre is beutalt, arra szerdára kaptam időpontot. Most mire hazaértem kicsit gyengének éreztem magam és megmértem a lázamat, 38.0 a lázam és még hasmenésem is van. Valaki tapasztalt már hasonlót? Valaki tud erről valamit?
2017. nov. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A tudomany pillanatnyi allasa szerint 130 felett, mar magasvernyomasrol beszelunk ... a pulzus szerintem 60-70 korul normalis.

A vernyomasod ingadozhat napkozben, attol fuggoen, hogy eppen mi tortenik veled.

Ha beteg vagy, az is kihat a vernyomasodra ... de pont ezert lesz a 24 oras vizsgalat, hogy kideuljenek a dolgok.

Ne parazz elore ... minden ki fog derulni, talalgatni pedig tok felesleges.

2017. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láztól felmehet a vérnyomás is, betegségtől! Ha lemegy a lázad, vagy elmúlik a hasmenésed, mérd meg újra.
2017. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy péntekről már magas a vérnyomásom és a láz most jött csak a képbe.
2017. nov. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!