Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epevezeték összenövés valaki...

Epevezeték összenövés valaki ismeri?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthéten egy rutin műtétnek számító epehólyag eltávolító műtétem lett volna kövessék miatt. Az operáción túl is vagyok, azonban (sajnos nem emlékszem rá) mikor felébredtem az orvosom mondta, hogy mivel össze volt nőve az epevezetékem és az epehólyag is ki volt lyukadva ezért az epevezetéket ki kellett cserélni “valamire” (na erre nem igazán emlékszem). Sajnos mikor másnap már magamhoz tértem a saját fogadott orvosom rám sem nézett ezáltal nem tudtam tiszta fejjel megkérdezni tőle, hogy miről is van szó. A varrataimat sem ő fogja kivenni. Ami biztos: van 3 lyuk a hasamon és egy kb 10-13cm-es vágásom. Amikor kiengedtek végre a kórházból akkor kaptam egy diabetikus által kiállított papírt, hogy mik azok amik ezek után tiltólistára kerültek, míg a szobatarsam csak egy papírt kapott amin “epekő diéta”áll. Neten keresgéltem de semmit nem találtam. Valaki tud segíteni? Köszönöm



2017. nov. 27. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!