Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Hogyan mulik el?

Ez mi lehet? Hogyan mulik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak az egyik orrlyukam folyik de egyfolytaban, ha kifujom egybol jon, mar vagy ket napja, nagyon idegesito.

Ez elott szombat es vasarnap hanytam, majd vasarnap este abbamaradt erre kaptam egy 38°C-os lazat, ami reggelre le is ment es most van ez a orrfolyasos betegseg.

Voltam orvosnal meg a hanyos idoszakban es felirt egy gyogyszert: Sumetrolim. Tegnap ota szedem.

De ez az orrfolyas nagyon idegesito, raadasul csak a bal oldalon...hogy mulasszam el? Valami hazi gyogymod?



##orrfolyas ##hanyas ##laz
2017. nov. 28. 06:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az első napokban van ez az erős orrfolyás, később besűrűsödik. Nekem a sós víz vált be legjobban, ebből csöppentek az orromba ha náthás vagyok.
2017. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!