Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől köhögök fel ilyet?

Mitől köhögök fel ilyet?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok

Marciusban megfaztam

Kohogtem fajt a torkom lazas voltam stb..

Miutan meggyogyultam ilyen zoldes valadekot koptem fel

Ez nyarra elmult de szeptember kornyeket ujra kezdodott minden

Most megfagyok fazva ismet es meg tobb mennyisegben jon fel

Kohogessel nem tudom kikopni mert nem jon fel szval nagy kuszkodessel sikerul csak mert mar erzem hogy ottvan a torkomba

Ennek mi az oka?

Nagyon felek legyszi segitsetek:(


2017. dec. 1. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez csak a tüdődben lerakodott váladék :) mefazasnal természetes. Igyál ACC - t vagy egyéb koptetot, ami felszakitja, az a jó ha feljon, és mindig fújd ki az orrod.
2017. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyukádnak, orvosnak elmondtad már a problémádat?


Miért nem mész orvoshoz?

2017. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöldes szín arra utal, hogy enyhe vérzés volt, a hemoglobint a légutakban levő baktériumok a zöld színű biliverdin nevű színezékké redukálták., ami a légutak nyáklahártyája által termelt váladékot elszínezi. Ajánlatos lenne egy tüdőröntgent készíteni. A hosszan tartó köhögés idült hörghurutra utal. Kakukkfű tea rendszeres fogyasztása javallt, ugyanis a benne levő thimol kiválasztódik a tüdőben és kilégzéskor baktericid hatást fejt i a légutakban.
2017. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!