Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, folyton sleimot...

Fáj a torkom, folyton sleimot köhögök fel. Fáj a hasam. Úgy érzem hamarosan meghalok. Mi ez?

Figyelt kérdés
Na tehát már évek óta van olyan problémám, hogy nem tudok nyelni. És most, ma, azóta különösen rossz, mióta hazaértem. Folyton fáj a torkom, mint amikor meg vagyok fázva. De nem vagyok. És nem tudok semmit se enni, ha nagyon felfele hajtom a fejem akkor nem tudom lenyelni a folyadékot (mondjuk az már régóta így van) De egyre nehezebben nyelek és nem merek elaludni mert félek, hogy megfulladok vagy valami. És attól is félek, hogy beteg leszek! Muszáj lesz jövő héten suliba mennem. Ja, és folyton slájmot köhögök fel. Valami komolyabb? Vagy várjam ki a végét?

2017. nov. 16. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor beszélek akkor folyton öklendeznem kell. És már kajálásnál is ez van. Sőt van amikor hányingerem is van kaja után. Már egy ideje nem is érzem az éhséget, csak akkor amikor a gyomrom "jelez" Amúgy 14 éves lány
2017. nov. 16. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:
A torokfájásoddal menj el orvoshoz, lehet krónikus gyulladás. Ha nagyon felhajtod a fejed, azért nem tudsz nyelni könnyedén, mert a torkodban van egy csap, ami ha eszel, iszol, a légcsövet zárja le, hogy ne mehessen a tüdődbe, vagy ha levegőt veszel, az a tüdődbe menjen. és ne a gyomrodba. Ez minden embernél így működik.
2017. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gégészetre, ott megnézik a torkod.
2017. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!