Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hörghurut után mellkasi...

Hörghurut után mellkasi fájdalom, normális?

Figyelt kérdés
2 hete beteg vagyok.A doki megállapította,hogy hörghurutom van.Kaptam antibiotikumot,amit rendesen be is szedtem.Most már csak reggelente köhögök,kevéske köpettel.Viszont,ha nagy levegőt veszek,akkor még fáj a mellkasom.Úgy érzem mintha még nem gyógyultam bóknak ki.Ez normális?Nem akarok visszamenni,mert azt mondta a doki,ha nem javulok akkor röntgenre kell menni.Viszont 6hónapja voltam tüdőszűrésen,és nem akarnék még egy sugárdózist,mert csak 1 évbe egyszer lehet menni.
2017. dec. 2. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jövő héten is ez lesz, akkor mégiscsak el kellene menni röntgenre, jobb ha megnézik nincs-e tüdőgyulladásod. Persze ha visszamész és meghallgatja a tüdődet, akkor ha javulást észlel, nem fog röntgenre küldeni.
2017. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!