Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet bajom ettől a tetoválástól?

Lehet bajom ettől a tetoválástól?

Figyelt kérdés
Csináltam pár apró szimbólumot az úgynevezett stick n' poke technikával. Festékként pedig a vízbeáztatott pókerkártyák között lévő tintát kapartam ki ami elvileg nem toxicus. Mindezt egy videóban láttam. Lehet a jövőben bármi féle bajom ebből adandóan?

2017. dec. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. A vízbe áztatott pókerkártyák között lévő tintát nem arra találták ki, hogy tetováljon vele az ember. Az ilyesmit érdemes szakemberre bízni.
2017. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet tőle bajod. Kártyafestéknek használhatnak nehézfémsó tartalmú anyagot ma is, ami pedig bőr alatt allergizálhat idő után is, illetve MRI alatt piszkosul tud fájni, amikor felforrósodik...

Máskor legyen eszed és ha ár magadat akarod bökdösni, akkor vagy vegyél tetoválásra való festéket, vagy gondold meg többször is.

Ezektől a kérdésektől basz*dik ki a biztosíték. Videón láttam... komolyan fel fogok rakni youtubera egy olyan videót, amin rozsdás kötőtűvel valami szép arzénos festéket nyomnak verőérbe...

Most jönne az, hogy én mennyire tetoválás ellenes vagyok. Nos, nem, pont ellenkezőleg, de minden kedves tetoválást akaró embert arra bíztatok, hogy gondolkozzon, majd normális tetováló szalonban csináltassa meg az általa elképzelt ötletét. Szebb, jobb, igényesebb végeredményt fog kapni.

2017. dec. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nagyobb agyi károsodás, mint, ami eddig is volt.
2017. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!