Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Valakinek volt...

Mi lehet ez? Valakinek volt már ilyene? Mi lehet ez hogy nem tudják az orvosok mi a bajom? Ennyire ritka lenne a betegség?

Figyelt kérdés
Végbélnyílásom körül piros a bőr és mintha az izom körülötte ilyen lilás lenne.Olyan érzésem van mintha maradna székelés után a végbélnyíláson anyag és égő, kicsit csípő érzésem van pedig minden székelés után zuhanyzok és alaposan megmosom.Ez van hogy a nap folyamán elmúlik, van hogy nem, de olyan is van hogy nem jön elő de ha előjön akkor székelés után általába.Gasztroenteorologus vizsgált meg és azt mondta nincs se belső se külső aranyerem és semmi olyan bajom amit tudna kezelni.Azt mondta börgyogyászati a probléma és menjek börgyogyászhoz viszont a munkám nehezen engedi meg hogy elmenjek és mostanába nem is tudok elmenni de nagyon kellemetlen a dolog.Nincs váladék se, nem is vérzik.Néha olyan érzés mintha lenne váladék de ha megnézem nem találok semmit.Kezelt már a háziorvosom is elötte bélféregre meg aranyérre is.Használtam Doxiproct-ot, Reparon-t,körömvirág krémet, Aurobin kenőcsöt,különbözö végbélkúpokat.Ezek közül az Aurobin használt de csak addig mig felkentem utána ha lemostam elmult a hatása viszont az amúgyis szteroidos kenöcs nem lehet sokáig használni(bár én 1-másfél hónapig is használtam háziorvos ajánlására). Háziorvos dermatitis-el utalt el börgyogyászhoz és ha tudok el is megyek de hátha addig tud valaki mondani erre valamit.
2017. dec. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőcsöt próbáld ki! Ne a krémet, a kenőcsöt! Ezt használhatod folyamatosan.
2017. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bepanthen,akkor bepanthen plus, ez gyulladáscsökkentő. Tetran krémet nem próbáltad esetleg? Bacira jó.
2017. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bepanthent nem próbáltam még.Lehet hogy bakteriális fertőzés?A gasztroenteorologusnak ezt nem kellett volna észre vennie?
2017. dec. 5. 05:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ránézésre meg lehet mondani. Lehet kevert is, baci+gomba. Én simán kenném tetrannal meg canestennel néhány napig. Ártani nemigen tud.
2017. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!