Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja volt trombózisom...

2 hónapja volt trombózisom kezelték de most a jobb karom erei feldagadnak fájnak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórházi orvosodhoz menj be minél előbb. A trombózis komoly dolog, ne itt érdeklődj!
2017. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott kezeltek és adtak vérhígítót és kiváltottam otthonra . A kiírt kúrát pár nappal túlléptem a biztonság kedvéért és hetente is bevettem még pár szemet .
2017. dec. 5. 13:12
 3/3 anonim válasza:
A trombóziz néha roncsolja az ereket pláne azon a helyen ahol a trombózis volt. sajnos már nekem 2X volt A lábamba és 1X műteni kellet mivel azért alakult ki mert a viszér túlságosan kitágult. Most másodszor is műteni kell mert megint ugyanez a helyzet sajnos. Vannak enyhébb vérhigitók amit lehet szedni továbbra is ne hogy vissza kialakuljon a trombózis. Ajánlom ennek a gyógyzernek a szedését. Bár én nem lakom Magyarországon igy nem tudom mi lehet az ottani gyógyszer neve.Ha nagyon be dagad akkor minden képen vissza kell meni az orvoshoz vele mert könnyen meg lehet hogy vissza kialakul a trombózis. Az pedig elégé élet veszélyes könnyen lehet kapni infartot vagy tüdő embóliát, agy vérzést.
2017. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!