Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrákom van?

Vastagbélrákom van?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban kezdődött a problémám, 3 héten keresztül ment a hasam egyik percről a másikra kezdte el... Ez megszünt majd jöttek a különböző tünetek amikből mára elmúltak egyesek, van amik viszont maradtak. Folyamatos tünetem nem igen van, csak annyi, hogy leginkább reggel, és este sokat szelelek, illetve pár hónapja fáj jobb oldalt az alhasam. Szokott néha bal-közép tájon felül is fájni a hasamnál. Van amikor vékonyakat ürítek, meg laposakat, néha feketésebb, sötétebb rész(eket) is találok a székletem felületén. Amikor vékony, vagy laposakat wc-zek, akkor utána hányingerem is szokott lenni. Van amikor egyik napról a másikra megy a hasam, bár ez már egyre ritkábban. Étvágyam van, ez alatt az idő alatt híztam is. (103kg vagyok). Sok kólát iszok,nem mozgok semmit. Szoktam normálisat is üríteni, azonban 3 napja most eléggé vékonyakat. (máskor is volt ilyen ez alatt az időszak alatt, és elmúlt). Szerintetek vastagbélrákom van? 19 éves vagyok, és nagyon rettegek igazából, már a halálra készülök.

2017. dec. 5. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát menj el belgyógyászhoz...

A stressz úgy kikészítheti a szervezeted, főleg a gyomrod, hogy még a végén gyomorfekélyed is lesz.

2017. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vékonybélre tippelnék,vagy gyomorra.Doki.
2017. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kóla ivást mellőzd, és szedjél folyamatosan probiotikumot pár hónapig. Ettől már lehet rendbe is jössz. Diétázz,mert valósztínűleg túlsúlyos is vagy. Ha a bélproblémáid nem szünnek meg, akkor kérj beutalót gasztroenterológiára. Ez nem rák, de nem kell elhanyagolni.
2017. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Probiotikus helyett jobban jár ha kefírt eszik.

Sokkal több élőflóra van benne, mint a probiotikumban, ráadásul egy étkezés meg is van vele. Persze csak akkor, hanem vagy allergiás a tejfehérjére.

2017. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el gasztroenterológiára,panaszold el ezeket és kivizsgálnak. Meglátod,kiderül,hogy gyógyszerrel, diétával kezelhető a bajod. Egyél sok zöldséget és ne idd azt a rohadt kólát. Én is az emésztésem miatt szoktam le róla,napi max egy pohárral iszom,többi víz. Szedhetnél rostot is,a clean insideot ajánlom, ez 8000 ft, vagy gyógyszertárban kaphatsz útifűmaghéj őrleményt. Ezek kipucolják a beleket (nem hasmenés formájában,hanem székletnöveléssel). Csak sok-sok vizet kell inni.
2017. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ennek nagyon-nagyon kicsi az esélye. De fekélyed vagy gyulladásod például könnyen lehet, mindenképpen érdemes volna kivizsgáltatni.
2017. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gasztoenetrológia. Amúgy egy sima laktóz érzékenység is okozhat ilyen tüneteket. Csak így kezeletlenűl tönkre mennek tőle a beleid.
2017. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!