Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a derekamnak?

Mi baja lehet a derekamnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt kb. 3 évben elkezdett fájni a derekam, és mindig egyre és egyre jobban. Eleinte csak nagyon ritkán, míg mára több olyan nap van amikor fáj, mint amikor nem. Soha sem egy pont fáj, hanem végig az egész.

Már többször voltam vele orvosnál, röntgenezték is, de nem találtak semmit sem. Gerincferdülésem sincs, és a derekamnál sem találtak elváltozást, annyit mondtak, hogy talán túl gyorsan nőttem.(ami igaz is, 11-14 éves koromig olyan 30 centit nőttem)


Jellemzően akkor fáj, amikor párnával alszom és reggel felkelek, valamint hogyha legalább fél órán keresztül egy helyben kell állnom (pl. iskolai ünnepségen), és olyankor muszáj leguggolnom és nyújtanom. Futásnál és focizásnál viszont nem jön elő ez a fájdalom.


17/f



2017. dec. 6. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
a hirtelen növéstől van gerincferdülés, amikor nincs izom, hogy jó irányba növekedjenek a csontok.
2017. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy manuálterapeutát, ha elmozdulás van a csigolyáknál helyreteszi. Egyébként meg izomerősítés ezerrel!!!
2017. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!