Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ritkán, helyzettől nagyon...

Ritkán, helyzettől nagyon függően felpörög a szívem mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elkezdek szédülni érzem hogy nem tudok egy helyben maradni mert annál rosszabb, ugy érzem mintha minden vér a fejembe menne és túl nagy nyomás van benne. Először 12 évesen történt velem ez ( akkor szembesültem avval hogy a halálom után nem leszek mint tudat) ekkor ezek a tünetek miatt kórházba kerültem és semmiféle vizsgálat nélkül aztmondták hogy kiszáradtam pedig nem hiszem hogy az lett volna az ok. Most 17 éves vagyok és azota évente többször is előfordul ez velem de valahogy mindig átvészelem. Ilyenkor probálok tv t nézni hogy ne maradjak a gondolataimmal addig amig le nem áll az erős szívverés. Valaki tudja hogy ez mi lehet?

2017. dec. 7. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kéne vizsgálni,de ha keveset iszol,tényleg nem lehet kizárni a kiszáradást,attól is felmegy a pulzus,de én így első körben pánikrohamra tippelnék.
2017. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kiszáradás szerintem ki van zárva mert azóta külön figyelek arra hogy eleget igyak és többször is megjelent azóta ez ugyanezekkel a tünetekkel és érzéssel, sajnos az érzést nem tudom elmagyarázni mert nagyon bonyolt lenne
2017. dec. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!